top of page
  • Sarah Wu

Sista chansen till klubbplagg i julklapp!


Om du går och klurar på vad du ska köpa till familjen eller dig själv i julklapp så kanske du läser detta vid exakt rätt tidpunkt! Fram till söndag finns det fortfarande chans att få klubbplagg (t-shirts, linnen, hoodies) i julklapp!


Du hittar klubbens butik här eller logga in med teamkod: solnaklatterklubb21.


Innan du kan börja beställa i webshopen så måste du registrera dig:


Alt. 1: Om man redan är kund och har handlat hos Trimtex tidigare – Klicka på ”Logga in” och logga in med egen e-mail och lösenord.


Alt 2: Skapa nytt konto


På mobil måste du scrolla ned på sidan för att hitta dessa två alternativ.


Vi hoppas du hittar något du gillar!

126 views0 comments

Recent Posts

See All

Information inför årsmöte 2022 tisdagen 29 Mars

Valberedningens förslag till styrelse 2022: Ordförande - Sarah Wu Vice Ordförande - Vakans Kassör - Vakans Ledamot - Marcus Kern Ledamot - Sofie Mannerstråle Ledamot - Vakans Suppleant - Sofia Persson

Comments


bottom of page